תקנון

כללי

 1. גוגו בייק https://www.gogo-bike.co.il/, (להלן "האתר") היא חנות למכירת אופניים ומוצרים נלווים היושבת בעיר פתח תקווה, ישראל. האתר משמש חנות וירטואלית לרכישת אופניים מסוגים שונים ומוצרים נלווים.
 2. המשתמשים באתר אחראיים לקרוא את "תנאי השימוש באתר" טרם ביצוע פעולות. גלישה או ביצוע של פעולות שונות באתר מהווה את הסכמתו לקבל על עצמו את תנאי השימוש לנהוג לפיהם. אם מכל סיבה שהיא אינך מסכים/ה לתנאי התקנון, המנע/י משימוש באתר וביצוע פעולות באתר.
 3. לגוגו בייק הסמכות וההרשאה לנהוג לפי שיקול דעתה, קרי להפסיק את פעילות האתר ללא הודעה מראש ובכל עת.
 4. גוגו בייק היא בעלת הזכות לעדכן את תנאי השימוש ותקנון שימוש האתר מפעם לפעם ללא מסירת הודעה מראש ולפי שיקול דעתה. כל שינוי באתר ובתקנון יחל מרגע פרסומו.
 5. התקנון ישתמש בלשון זכר מעתה ואילך, אך הוא מכוון לשני המינים כאחד.
 6. הוראות התקנון של גוגו בייק חלות על כל שימוש שיעשה הלקוח (להלן "הלקוח") באתר. ההוראות והסכמה להן מהוות בסיס משפטי בין האתר ובין הלקוח.
 7. בתקנון להלן מוצגים כותרות ופרקים. תפקידם הוא לסייע בהתמצאות המשתמש באתר, ואין להשתמש בהן למתן פרשנות לתקנון.

ביצוע רכישה באתר: תנאים והגבלים

 1. לקוח המבצע רכישה באתר הוא בגיר כחוק (מעל גיל 18) או תאגיד (לפי חוקי מדינת ישראל).
 2. למשתמש יש תא דואר אלקטרוני (כתובת E-mail) פעילה.
 3. ללקוח יש כרטיס אשראי ישראלי/בינלאומי בתוקף. כרטיס האשראי צריך להיות מונפק על ידי מאחת חברות האשראי המוכרות בשוק. על מנת שעסקה תצא לפועל, על חברת האשראי לאשר את העסקה.
 4. כתובת המען עבור אספקת הסחורה היא בישראל ונמצאת באזורי המשלוח של רשות הדואר.

רכישה באתר:

 1. ביצוע רכישה באתר תתבצע על ידי בחירת המוצר הרצוי ומאפייניו. לאחר סיום בחירת המוצרים, יעבור המשתמש ל"סל הקניות" ויבחר באפשרות "מעבר לתשלום". בגף התשלום ימלא הלקוח את הפרטים הנדרשים, לרבות שם מלא, כתובת מלאה, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון פעיל ליצירת קשר, וכן מספר כרטיס אשראי. יש לוודא מילוי פרטים נכונים טרם השלמת העסקה.
 2. מילוי פרטי התשלום והמשלוח ייחשב לביצוע הזמנת מוצרים על ידי הלקוח (להלן "הזמנה"). בשעת קבלת ההזמנה, תבוצע בדיקה של פרטי האשראי על ידי האתר. לאחר אישור העסקה על ידי חברת האשראי, פעולת הרכישה תאושר, והמוצר/ים יישלח/ו לדרכם. חיוב המוצרים יתבצע דרך כרטיס האשראי לאחר ביצוע הזמנה על ידי הלקוח.
 3. פרטי כרטיס האשראי של הלקוח אינם נשמרים במערכת של האתר. הפרטים מוקלדים למערכת של קופה רושמת שדרכה מתבצעת ההזמנה.
 4. משלוח דואר אלקטרוני על העסקה ללקוח אינו מחייב את האתר ואינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה. רישום במחשבי האתר מהווה ראיה לביצוע פעולות ולנכונות הפעולה.
 5. לאחר בדיקת כרטיס האשראי בדף ההזמנה וקבלת אישור של חברת האשראי על העסקה, יתבצע אישור סופי של ההזמנה (במידה וחברת האשראי אישרה את העסקה בלבד). כל עסקה כפופה להמצאות המוצרים במלאי.
 6. מועד משלוח ההזמנה יקבע ממועד אישור העסקה על ידי חברת האשראי.
 7. הגשת פרטים שקריים וכוזבים בעת ביצוע הזמנה מהווה עבירה פלילית. העובר על סעיף זה צפוי לעמוד בפני הליכים פליליים – הן אזרחיים והן פליליים.
 8. זכותו של אתר גוגו בייק לבצע שינויים ועדכונים בדף הפריט. האתר רשאי להחסיר או להסיר פריטים, לעדכן מוצרים שאזלו מן המלאי, להסיר תמונות של מוצרים שאינם במלאי, לעדכן את מחיר הפריט מפעם לפעם, לעדכן מידות, לעדכן צבעים בדף הפריט, ולבצע שינויים/עדכונים נוספים לפי שיקול דעת בעלי האתר.
 9. לעתים ייתכנו שינויים/הבדלים בין התמונות באתר ובין הפריטים המסופקים בפועל (הבדלים בצבעים, הבדלים בגדלים, ועוד). השינויים הללו ייתכנו בשל צילום המוצרים והצגה שלהם על מסכי מחשב ומסכים של מכשירים ניידים. במקרים שבהם ישנו פער משמעותי בין המוצר באתר ובין הפריט, החברה תציין זאת באתר. במקרים של טעות ברורה וחריגה בתיאור המוצר שנעשתה בתום לב, העסק לא יחויב. טעויות מהסוג הזה מאפשרות לבצע ביטול העסקה ולקבל את מלוא הסכום ששולם עבורה.
 10. המחירים באתר כוללים מע"מ על פי חוק ועל פי דין, להוציא מוצרים שתוספת המע"מ לא צוינה במפורש. המחירים המוצגים באתר רלוונטיים לרכישה באתר בלבד.
 11. תהליך ביצוע ההזמנה: לאחר ביצוע ההזמנה, יקבל הלקוח הודעה ראשונה על קליטת פרטי ההזמנה. לתשומת ליבך, אישור ראשוני זה אינו מחייב את "גוגו-בייק" לספק את המוצרים שהוזמנו. האישור מעיד על קבלה וקליטה של פרטי ההזמנה במערכת האתר. לאחר ש"גוגו בייק" תעבד את פרטי כרטיס האשראי שסופק בעת ביצוע ההזמה, ולאחר קבלת אישור של חברת האשראי על העסקה – תיחשב העסקה כברת ביצוע, ורק לאחר מכן. בתום אישור ההזמנה על ידי האתר וחברת האשראי, יתחילו תהליכי אספקת המוצרים שהוזמנו. על מנת שניתן יהיה לספק את המוצרים שהוזמנו, ההזמנה צריכה להתקבל ולהיקלט במערכות האתר באופן מסודר ותקין, קרי עם כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים שהוזמנו, וכן פרטי החיוב שהוזנו למערכת. מפעם לפעם עלולות להיות תקלות ועשויים להתרחש שיבושים בקליטת הזמנות על ידי "גוגו בייק".
 12. במקרה שבו בוצעה הזמנה באתר גוגו בייק והיא לא אושרה על ידי חברת האשראי, הלקוח יקבל הודעה בנושא. כדי להשלים את ההזמנה, הלקוח יתבקש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של האתר. באופן הזה ניתן יהיה להסדיר אישור של חברת האשראי כדי להשלים את ההזמנה (במקרה שאכן ניתן לבצע תשלום). פעולת הזמנה "שלמה" נחשבת כזו לאחר שהלקוח מוסר פרטי אשראי. מועדי משלוח ייקבעו בהתאם למועד אישור העסקה באשראי על ידי חברת האשראי. במקרה שבו לקוח אינו פועל כדי להסדיר את הסירוב בתוך שבעה ימים ממועד קבלת הודעת סירוב העסקה, האתר יהיה זכאי לבטל את העסקה וההזמנה.

אספקת מוצרים:

 1. גוגו בייק מתחייבת לספק מוצרים שנרכשו באתר לכתובת במדינת ישראל שמציין הלקוח בעת ההזמנה.
 2. שירותי השילוח של חברת גוגו בייק הם באמצעות חברות שילוח.
 3. דמי המשלוח באתר נפרדים ממחיר ההזמנה, והם יתווספו למחירם של הפריטים כפי שצוינו באתר.
 4. זמני האספקה של מוצרי האתר שנמצאים במלאי תלויים בתנאים שנקבעו על ידי חברות שילוח/דואר ישראל. במקרים שבהם מוצרים שהוזמנו לא סופקו תוך 14 ימי עסקים, המשתמש באתר רשאי לבטל את העסקה. החזר מלא, כולל דמי משלוח, יתבצע לאחר הביטול.
 5. במקרים של עיכוב או איחור ידועים מראש של מוצרים, גוגו בייק תעשה את מירב המאמרים כדי ליידע את הלקוח בנידון. גוגו בייק אינה אחראית על מעשים/מחדלים של דואר ישראל/חברות שילוח, לרבות עיכוב או איחור בזמני אספקת מוצרים.
 6. מנהלי אתר גוגו בייקר שאיים להודיע על ביטול חלקי או מלא של רכישה, וכן לבטל את החיוב של מבצע הפעולה בכל אחד מהמקרים הבאים:
 • אירועים/גורמים שאינם נמצאים בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יגרמו לעיכוב/מניעה של קיום מכירת מוצרים או שירותים שמוצעים על ידי האתר באופן חלקי או מלא. 
 • אירועים/גורמים שאינם נמצאים בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יגרמו לעיכוב/מניעה של קיום אספקת מוצרים או שירותים שמוצעים על ידי האתר באופן חלקי או מלא. 
 • פעולות איבה ו/או גורמים של כוח עליו שאינם נמצאים בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יגרמו לעיכוב/מניעה של תהליך רכישת מוצרים או שירותים שמוצעים על ידי האתר באופן חלקי או מלא. 
 1. החזר כספי יתבצע לאחר השבת המוצר בלבד. ניתן להחזיר מוצרים באמצעות דואר ישראל או באופן עצמאי לחברה בכתובת ארלוזורוב 9, פתח-תקווה. על המשתמש לבדוק את הפרטי מיד עם קבלתו כדי לבחון את שלמותו. במקרה של אי התאמה/פגם של המוצר ובין פרטיו המופיעים באתר, ניתן להחזיר את המוצר ולקבל דמי משלוח, ככל ששולמו. ביטול עסקה במקרה של אי התאמה/פגם אפשרי תוך 14 יום ממועד קבלת המשלוח לידי הלקוח. במקרים של החזרת מוצר או ביטול עסקה שלא עקב אי התאמה/פגם, לא יהיה זכאי המשתמש להחזר כספי בגין דמי המשלוח (ככל ששולמו על ידו). 
 2. במקרים של ביטול עסקה, החזר כספי יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס אשראי. במקרים הללו הכסף יוחזר לכרטיס האשראי בתום 14 יום מקבלת הבקשה לביטול עסקה על ידי הלקוח והחזרת הפריט.
 3. במקרים של החלפת פריט במוצר חלופי כרוכה בתוספת של דמי משלוח בהתאם לשירותי השילוח שבהם בחר הלקוח.


  ביטול עסקה על ידי גוגו בייק

ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981

 1. גוגו בייק רשאית לבטל כל עסקה במקרה ונפלה טעות ברורה בתום לב בתיאור המוצר או במחיר המוצר.
 2. גוגו בייק רשאית לבטל כל עסקה שבה נעשתה פעילות המנוגדת לתקנון החברה.
 3. החברה/האתר מבצעת בקרת מלאי מוצרים המוצעים למכירה באופן שוטף. במקרים שבהם יתברר כי לאחר ביצוע של הזמנה המוצר המבוקש אזל מהמלאי בשל נסיבות שלא היו ידועות בעת ביצוע ההזמנה, האתר יודיע על כך למשתמש תוך יום עסקים אחד. במעמד ההודעה, זכאי הלקוח לבחור בין החזר כספי מלא של מחיר המוצר, או בקבלת מוצר חלופי ושווה ערך למוצר שאזל מן המלאי.
 4. גוגו בייק רשאית לבטל כל עסקה שבה המשתמש מסר פרטים שגויים במעמד ההזמנה ו/או ביצע מעשה לא חוקי.
 5. גוגו בייק רשאית לבטל כל עסקה שבה יש מעורבות של גורמים שלא נמצאים בשליטת האתר/החברה: פעולות מלחמה, כוח עליון, מעשי טרור או איבה שמונעים המשך מכירה של מוצר, או גורמים שמונעים השתתפות במכירה בצורה תקינה.
 6. בעת ביטול מכירה, גוגו בייק אינה תהיה אחראית או תישא בנזק ישיר, עקיף, מיוחד או תוצאתי שנגרם לצד שלישי או למשתמש, לרבות אך ללא בלעדיות לנזקים בגין רכישת מוצר ו/או שירות במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי.

אחריות על מוצרים

 1. גוגו בייק אינה היצרנית של המוצרים הזמינים לרכישה באתר.
 2. גוגו בייק היא המשווקת של מוצרי רכיבה ומוצרים נלווים שמסופקים על ידי יבואנים רשמיים במדינת ישראל. אחריות בלעדית על המוצרים, טיבם או איכותם, לרבות הוראות הפעלה (אם קיימות) חלה על יבואני ויצרני המוצרים בלבד. גוגו בייק מתחייבת לקבל מוצרים ולהעבירם ליצרן/יבואן להמשך טיפול, בעת הצורך. במקרים שבהם הוחלט על תיקון של מוצר, גוגו בייק רשאית לגבות דמי תיקון מהמשתמש בהתאם לתעודת האחריות ודרישותיו של הגוף המתקן.
 3. דרישת שירות ו/או הפעלת אחריות על מוצר אפשרית רק בהצגת חשבונית עסקה שבה מצוין תאריך הרכישה.
 4. גוגו בייק עושה את מירב המאמצים לעבוד בשיתוף פעולה עם ספקים אמינים ובעלי שם. כחלק ממאמציה, החברה מבצעת בקרת איכות שוטפת על השירותים הניתנים על ידי הספקים. במקרים שבהם מתקבלות תלונות מצד הלקוחות על נושאים הנוגעים לספקים ונותני שירות, גוגו בייק תפעיל מאמרים מקובלים וסבירים מול הגורמים הרלוונטיים על מנת לפתור את הסוגייה באופן מיטבי לטובת הלקוח. 
 5. כאמור, ייתכנו לעתים הפרשי גוונים ו/או טעויות צילום בין הגוונים והצבעים המדויקים של המוצרים ובין התצלומים שמתפרסמים באתר. במקרים של פער מהותי בין המוצרים ובין התצלומים, החברה תציין את הפערים באתר. . במקרים של טעות ברורה וחריגה בתיאור המוצר שנעשתה בתום לב, העסק לא יחויב. טעויות מהסוג הזה מאפשרות לבצע ביטול העסקה ולקבל את מלוא הסכום ששולם עבורה.
 6. בבעלותה הבלעדית של האתר או מי/מטעמו נמצא כל מידע ו/או תצוגה באתר. אלו כוללים עיצוב, סימני לוגו, סימני מסחר, גרפיקה, והצגה מילולית. עריכתם של כל אלו אפשרית על ידי בעלי האתר או מי מטעמם בלבד. אין להעתיק, לשכפל, לפרסם, להפיץ או להשתמש בתכנים המופיעים באתר בכל דרך אחרת, אלא אם בוצע הדבר בהסכמת האתר – מראש ובכתב. כל המוצרים המופיעים באתר גוגו בייק כפופים לחוק זכויות יוצרים בישראל.
 7. אכיפה ופרשנות של תקנון זה ו/או כל המשתמע ממנו יתבצעו בהתאם לחוקי מדינת ישראל.

מדיניות הגנת פרטיות

הפרטיות של לקוחותינו חיונית לנו, ואנו מספקים את המידע מטה כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות הזו:

 1. מידע שנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר באתר יהיה בשימוש אר ורק למטרות ביצוע של המטלה ומטלות אחרות הנגזרות ממנה (הוצאת קבלה, חיוב אשראי, ועוד). המידע שנמסר על ידי לקוחותינו אינו מועבר לכל גורם שלישי, למעט גורמים הנדרשים להשלמת המטלה (מידע אשראי יעבור לחברת האשראי לאישור חיוב, למשל). במקרים שבהם לקוחותינו שולחים דוא"ל, בכל נושא שלא יהא, נשתמש בכתובת הדואר הנ"ל למטרת משלוח דואר חוזר ותו לא. כמו כן, כתובות הדוא"ל של לקוחותינו לא יימסרו לכל גוף אחר או גורם שלישי. שליחה של דואר שיווקי תתבצע רק במקרה שבו ניתנה הסכמה מפורשת בכתב מראש, בהתאם להוראות חוקי ישראל.
 2. גוגו בייק אינה עושה כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום, לרבות פרטי חשבון בנק ומספרי כרטיסי אשראי, שמועברים על ידי משתמשי האתר, אלא עבור ביצוע תשלום. פרטי אמצעי התשלום אינם מועברים לגורמים נוספים, אלא למטרות אישור ותשלום עבור המוצרים שהוזמנו. בנוסף, גוגו בייק מבצעת את כל הפעולות הנדרשות כדי למנוע כניסה לא מורשית למאגרי המידע, או העברה של פרטי תשלום לגורמים לא רצויים.

סמכות שיפוטית:

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים בכל אחת מערי המחוז של בתי המשפט במחוזות תל אביב יפו, מרכז, נצרת, חיפה, ירושלים, ובאר שבע.

נוסח התקנון כפי שהוא מפורסם באתר הינו הנוסח הקובע בכל עת. התקנון עודכן לאחרונה בתאריך 08.04.2021

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזור לחנות
   Calculate Shipping
   Open chat
   דילוג לתוכן